KONST / Litografier / Färglitografi 15837053
nr 1583 7053
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad pt, daterad -90, Shakespeares sonetter. Färglitografi. Bladets mått: 75x56 cm, yttermått inklusive ram: 87x67 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:52:45
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell